Catering

Plánujete pohoštění pro důležitého klienta, svatební hostinu ,párty pro zaměstnance , narozeninovou oslavu, zahradní párty, nebo jinou zajímavou událost? 

Poskytneme vám plný Catering dle vašeho výběru. Připravíme vám fantastický teplý-studený raut, klasickou grilovací párty s barem, kanapky , dezerty, svatební dorty, pečená kolena, sushi... Dodáme vám občerstvení dle vašeho přání ( alko, ne-alko, víno přímo od Vinaře, káva z rodinné pražírny, atd). Kontaktujte nás pro zaslání návrhu rautu, nebo jen pro více informací o našich službách... Raut vám navrhneme dle vašeho přání a požadavků...

Konference, workshopy, semináře? Zajistíme vám vše co bude třeba ( flipchart, projektor, promítací plátno, bezdrátové mikrofony a kompletní Catering...)

Potřebujete uvařit oběd - večeři pro vaši rodinu nebo vaše přátele a nemáte na to čas?

Uvaříme vám přesně podle vašeho gusta a dovezeme vám to až do domu...Co takhle klasickou Svíčkovou, nebo Vídeňský gulášek? Řekněte nám jakou máte představu a my se vám přizpůsobíme, nebo vám navrhneme naše vlastní menu na míru.

Připravíme vám "coffee break" na firemní akci, nebo důležitá jednání, tak aby jste se mohli plně soustředit na vaše projekty...
Jde nám především o vaši spokojenost !!!